Wiele początkujących osób nie ma pojęcia, jak zabrać się do gry wstępnej. Denerwują się, szukają rozwiązań, a przecież wystarczy zorientować się gdzie są strefy erogenne ukochanej osoby. Już to daje wiele możliwości.

Oczywiście każda kobieta jest inna i nie można od razu założyć, że to co sprawdza się u koleżanki, zadziała również u ciebie. Warto mieć jednak rozeznanie w tych kwestiach. To na pewno zwiększy waszą satysfakcję z seksu.

Piersi

Nie można zacząć od czegoś innego, czyż nie? Piersi to najczęściej wymieniane strefy erogenne kobiet. Pieszczoty warto zacząć od masowania lub lizania całych piersi, ale uwagę twój partner powinien skupić głównie na sutkach i brodawkach. To one odpowiadają za najlepsze doznania.

Podobny obraz

Łechtaczka

Co tu dużo mówić. Istnieją kobiety, którym wystarczy delikatny dotyk w tych okolicach i już zaczynają być podniecone. Stymulacja łechtaczki jest jednak bardzo indywidualną sprawą i sama powinnaś być w stanie odkryć czy wolisz, kiedy się ją dotyka czy liże oraz w jakich sposób powinny przechodzić pieszczoty. Od siebie polecam zacząć od specjalnych masażerów łechtaczki.

Szyja i kark

To strefy, od których warto rozpocząć grę wstępną, a także codzienne pieszczoty. Delikatne pocałunki szyi i drapanie karku wywołuje dreszcze podniecenia u wielu kobiet. Ponadto jest to umiarkowanie wrażliwa część ciała, więc nie trzeba się hamować z podgryzaniem i brutalniejszymi pieszczotami.

Podobny obraz

Usta i uszy

O ustach wiele mówić nie trzeba. Jakby nie patrzeć to najczęściej od nich wszystko się zaczyna. Warto mieć na uwadze, że mnóstwo kobiet kocha czułe i delikatne pocałunki, które przeradzają się w ostrzejsze pieszczoty. Uszy to natomiast niezwykle czuła część ciała, choć nie każdy o tym pamięta. A przy tym stosunkowo twarda – każda z moich koleżanek uważa, że delikatne pieszczoty ucha to niezwykle podniecający element gry wstępnej. Nie każda lubi lizanie, ale już czułe pocałunki czy delikatne podgryzanie płatka ucha jest mile widziane.

Znalezione obrazy dla zapytania passion sex gif

Wnętrze ud, brzuch i stopy

Wiele osób zapomina o nich. Na wymienionych wcześniej strefach skupia się raczej większość osób, co poniektóre pomijają jedną lub dwie. Sporo jednak nawet nie zwraca uwagi na uda czy stopy kobiety, a brzuch całuje tylko pobieżnie. A to błąd! Każde z nich jest kolejną strefą erogenną, która może zapewnić ci niesamowite doznania i podniecić jeszcze bardziej. Następnym razem podczas gry wstępnej, warto zwrócić na nie uwagę swojemu partnerowi!

Znalezione obrazy dla zapytania passion sex gif

Pamiętaj, że strefą erogenną tak naprawdę może stać się każdy element twojego ciała.

Nawet jeśli na początku to może wydawać się zupełnie głupie i dziwne, że na przykład kolano lub łokieć jest miejscem, którego dotyk zapewnia ci ogromną przyjemność – to zupełnie normalne. Ja sama mam silne strefy erogenne na dłoni. I szczerze mówiąc, uwielbiam to. Im więcej miejsc na twoim ciele jest wrażliwych na dotyk, tym większą przyjemność czerpiesz ze wszystkich zbliżeń.

Author

Write A Comment