Punkt G, choć przez niektórych uznawany za legendarny, istnieje naprawdę. Co więcej, znalezienie go jest stosunkowo proste, a korzyści płynące z jego stymulacji potrafią zaskoczyć.

Na wstępie warto zaznaczyć, że zarówno my, jak i mężczyźni posiadamy punkt G. Różnią się one od siebie oraz znajdują w innych miejscach, ale ich stymulacja jest tak samo przyjemna.

Punkt G u kobiety

U nas sprawa wygląda nieco prościej, ponieważ punkt G większość kobiet znajduje podczas masturbacji albo seksu ze swoim partnerem. Przy odpowiedniej wprawie jego stymulacja jest też stosunkowo łatwa i potrafi szybko zapewnić orgazm. Punkt G umiejscowiony jest na przedniej ścianie pochwy, w dotyku wydaje się chropowaty lub szorstki. Pierwsze stymulacje najlepiej rozpocząć od palca. Masturbację wibratorem, choć dającą mnóstwo doznań, polecam raczej po pewnym czasie.

Punkt G u mężczyzny

Męski punkt G, czyli prostata, w niektórych środowiskach nadal jest tematem tabu. Wynika to głównie z jego lokalizacji. Otóż, znajduje się on w odbycie na głębokości około 7 cm. Najczęściej jest wyraźnym zgrubieniem, przypominającym kształtem niewielką śliwkę. Wielu panów nadal nie zgadza się na penetrację analną, co jest ogromnym błędem. O ile uprzedzenia względem praktyk seksualnych są w pełni zrozumiałe, o tyle dobrze jest powiadomić swojego partnera o tym, że stymulacja prostaty ma również korzyści zdrowotne. Z biegiem lat rozrasta się ona (z powodu zalegania ejakulatu) i prowadzi do choroby. Delikatny i regularny masaż erotyczny może zapobiec późniejszym problemom. Dodatkowo zapewnia silny orgazm.

Recz jasna, zanim zdecydujesz się na ten rodzaj pieszczot upewnij się, że oboje jesteście dobrze przygotowani. Najlepiej wziąć wcześniej gorącą kąpiel i wykonać lewatywę, a także zaopatrzyć się w dużą ilość lubrykantu. Pamiętaj, że wszystko należy wykonywać powoli – musisz zrozumieć swojego partnera, jeśli w pewnym momencie będzie chciał przestać. Staraj sie być delikatna. Stymulacja męskiego punktu G polega głównie na masowaniu i uciskaniu prostaty palcami.

Przyjemność, jaka płynie z masażu punktu G – zarówno kobiecego jak i męskiego – jest ogromna. Szczerze polecam przynajmniej spróbować tego rodzaju stymulacji, ponieważ często niesie ze sobą ogromne korzyści.

Author

Write A Comment