Masz kogoś na oku ale nie wiesz jak go poderwać? Sztuka uwodzenia to twardy orzech do zgryzienia, ale na szczęście istnieje kilka sprawdzonych trików, które pozwolą Ci zdobyć niemalże każdego mężczyznę… Dzięki nim zostaniesz mistrzynią podrywania i wzbudzisz zainteresowanie u mężczyzny, na którym Ci zależy…

Krok pierwszy. Znaczące spojrzenie

Musisz się liczyć z tym, że mężczyzna, który wpadł Ci w oko i którego zaczynasz obserwować bardzo szybko zacznie spoglądać wszędzie, tylko nie na Ciebie. Musisz zatem przyciągnąć jego wzrok. To jednak dopiero początek Waszej gry.

Uwaga!!! Jeżeli mężczyzna przewraca oczami raz w prawo i raz w lewo to najprawdopodobniej oznacza to to, iż nie jest jeszcze gotowy na to, aby sprostać wyzwaniu. Natomiast jeżeli w trakcie tej czynności uśmiecha się – nie rezygnuj. Nie masz szans tylko wtedy, kiedy wybranek spogląda przez Ciebie na wylot – zupełnie ta jakby Cię nie było…

Jeżeli czujesz na plecach wzrok wymarzonego mężczyzny, wtedy powinnaś odwrócić wzrok i spojrzeć mu przenikliwie o w oczy. Wtedy będzie miał pewność, że również i Ty jesteś nim zainteresowana.

 

Krok drugi. Mowa ciała.

Oto lista kilku gestów, które z powodzeniem możesz wykorzystać w trakcie uwodzenia swojego wybranka:

– Dość często odrzucaj głowę do tyłu. Wtedy dajesz mu do zrozumienia, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym.

– W trakcie słuchania tego co mówi przechylaj głowę delikatnie na prawo. Natomiast jeżeli chcesz, aby wybranek postarał się jeszcze bardziej – odchyl głowę znacząco na lewo.

– Okazuje się, że mężczyźni dość intensywnie reagują na kobiece sztuczki. Warto je zatem wykorzystać. Jeżeli zatem nie chcesz mu zdradzić tego co do niego czujesz, możesz oprzeć głowę na dłoni i palcem wskazującym dotknąć skroni. Możesz również bardzo często spuszczać wzrok co z kolei da mu do zrozumienia, że jesteś kobietą wrażliwą oraz nie od razu wpuszczasz kogokolwiek na swoje terytorium. Zatem on będzie próbował pokonać Twój opór.

Krok trzeci. Znaczące gesty.

Aby uwieść faceta zacznij bawić się swoimi słowami i nie ważne czy są długie, czy krótkie. Otóż nawet na kilka sposobów możesz się nimi posłużyć w sztuce uwodzenia:

– Przeczesując swoje włosy między palcami dajesz mężczyźnie do zrozumienia, że czujesz się bardzo samotna i czujesz potrzebę nawiązania z nim bliższego kontaktu.

– Jeżeli pragniesz, aby mężczyzna pomyślał, że w Twojej głowie kumuluje się mnóstwo fantazyjnych myśli, podczas rozmowy z wybrankiem obiema rękoma wzbieraj włosy w rodzaj węzła.

– Pamiętaj również o tym, aby dbać o swoje włosy. Dopilnuj, aby były zawsze świeżo umyte i pachnące.

Krok czwarty. Uwodzenie rozmową, czyli magia słów

Podczas samej rozmowy możesz zdziałać bardzo wiele, zobacz zatem w jakim sposób podczas zwykłej rozmowy możesz dać mężczyźnie, że jesteś nim zainteresowana…

– W trakcie rozmowy powinnaś być tajemnicza. Wtedy mężczyzna będzie dążył do odkrywania Twoich sekretów. Pozwól mu na poznania siebie i nie wyjawiaj od razu całej swojej biografii, ponieważ w ten sposób skutecznie go do siebie zniechęcisz.

– Nie zagłębiaj się w szczegóły, ponieważ możesz wydać się osobą nudną.

– W trakcie rozmowy nie przeklinaj i nie bądź wulgarna i agresywna – to mało kobiece gesty, których większość mężczyzn nie jest w stanie zaakceptować.

– Postaraj się, aby Twój głos był miły i dźwięczny. Nie krzycz.

– Postaraj się również znaleźć wspólny temat, lecz nie przeciągaj rozmowy. Jeżeli wzbudzisz w mężczyźnie zainteresowanie swoją osoba, on sam odszuka Cię, aby dokończyć to, co już wspólnie zaczęliście…

Author

Write A Comment