Jak to się dzieje, że jedne z przedstawicielek płci pięknej o klasycznej, przeciętnej urodzie potrafią przyciągnąć do siebie tłumy mężczyzn, w przeciwieństwie do tych kobiet, które są naprawdę bardzo ładne, wręcz olśniewające? Dlaczego te pierwsze z wymienionych mają zazwyczaj większe powodzenie? I co przede wszystkim decyduje o tym, że mężczyźni będą się za Tobą oglądać?

Otóż pewien znany portal przeprowadził ankietę wśród swoich czytelników płci męskiej. Na pytanie: co w kobietach podoba im się najbardziej i na co zwracają szczególną uwagę, odpowiedzieli, że wcale nie jest to uroda tylko cechy charakteru danej kobiety. Istotne jest zatem to jak się zachowujemy, kim jesteśmy oraz jakie są nasze upodobania – nie wygląd.

Oto cechy charakteru u kobiety, które najbardziej cenią sobie mężczyźni:

  1. Pewność siebie. To fakt, że według większości mężczyzn każda kobieta powinna być pewna siebie. Każda przeciętna dziewczyna, która jest w stanie zaakceptować swój wygląd od razu zyskuje na atrakcyjności w oczach mężczyzn. Nie jest przecież ani skrepowana, ani wycofana… Jest po prostu sobą i to mężczyzną podoba się najbardziej.
  2. Kobiecość to kolejna cecha, którą tak bardzo cenią sobie mężczyźni u płci przeciwnej. Każda dama, niezależnie od tego jaki jest typ urody powinna być powabna, delikatna, niewulgarna.
  3. Dobroć jest cechą prawdziwej atrakcyjnej kobiety. Panie zyskują w oczach mężczyzn ukazując im swoją dobroć, ciepło, współczucie i opiekuńczość.
  4. Niezależność. Kobiety we współczesnych czasach uwielbiają być niezależne i nie ma wątpliwości, że to dodaje im uroku. Kobieta powinna wiedzieć czego chce i dążyć do zrealizowania swoich celów.
  5. Żywiołowość. Temperament kobiecy to jest coś, czego nie powinno Ci zabraknąć. Każdy facet uwielbia gdy kobieta ceni sobie przygody i cieszy się z otaczającego ją świata.
  6. Dobra gospodyni. Czy ty też nią jesteś? Jak to mówią: „przez żołądek do serca”. Panowie uwielbiają te panie, które potrafią zadbać o dom, dobrze gotują i pilnują w nim porządku.
  7. Talent. Każda z nas ma w sobie jakiś talent. Czasami potrzebujemy troszeczkę czasu, aby go z siebie wydobyć i niekoniecznie muszą to być zdolności humanistyczne, plastyczne czy też muzyczne. Otóż mężczyźni kochają kobiety z pasją, która dążą do tego, aby rozwijać swoje talenty i czerpać z tego przyjemność.
Author

Write A Comment