Nie tylko mężczyźni, ale również i przedstawicielki płci pięknej dość często zastanawiają się nad tym, czy wielkość męskiego penisa rzeczywiście ma jakieś znaczenie i wpływa na jakość odbywanego stosunku seksualnego. Rozmiar penisa to jedna z najdelikatniejszych męskich spraw. Tak samo jak kobiety zamartwiają się o rozmiar swoich piersi, również i panowie dość często miewają swoje „dylematy”…

Chyba każdy zgodzi się z tym, że w obecnych czasach panuje silne przekonanie o tym, że im członek mężczyzny jest większy, tym jego właściciel powinien czuć się bardziej męski, silny, itp.

Jak zatem odbierają to wszystko przedstawicielki płci pięknej?

Czy rzeczywiście ważne jest to, aby penis był dla nich jak największych rozmiarów? Otóż według badań przeprowadzonych w USA ponad 50 procent ankietowanych mężczyzn nie było zadowolonych z rozmiarów swojego penisa, natomiast ich partnerki seksualne wyraziły zadowolenie z wielkości ich przyrodzenia aż w 84 procentach. Jedynie pozostałe 6 procent było zadania, że penis jest za mały. Natomiast badania opublikowana na łamach BMC Women’s Health wyjaśniły, że jeśliby kobiety miały wpływ na wygląd męskiego penisa, to raczej wolałyby, aby był on szerszy niż dłuższy.

Pozostało ostatnie i chyba najważniejsze pytanie: czy wielkość penisa może mieć negatywny wpływ na jakość stosunku seksualnego?

Otóż w trakcie zbliżenia seksualnego mięśniowe ściany kobiecej pochwy samoistnie dostosowują się do rozmiaru penisa co z kolei przyczynia się do odczuwania rozkoszy u mężczyzny. Jednak okazuje się, iż zbyt duży penis może, na przykład taki, który ma powyżej 20 cm długości może podrażniać narządy, które znajdują się w kobiecej miednicy, co oczywiście może doprowadzić do bólu jelit lub jajników. Nie jest to przyjemne, ponieważ odczuwanie bólu przez kobietę w trakcie zbliżenia seksualnego może ją jedynie zniechęcić do podejmowania następnych prób współżycia, natomiast nagłe i gwałtowne wyjęcie zbyt dużego członka z jej pochwy może doprowadzić również do krwotoku.

Zatem wniosek wysnuwa się sam: panowie nie powinni się martwić o rozmiar swoich członów, ponieważ zbyt duże nie są odpowiednim rozwiązaniem dla ich partnerek, które w tym przypadku stawiają na komfort w trakcie zbliżenia, a nie na rozmiar

Author

Write A Comment