Każda z nas pragnie czuć się sexy. Wtedy unosimy się nad ziemia tak jakby nasze ciało nie ważyło więcej od pióra. Jesteśmy również pewne siebie i szczęśliwe. Otóż w jaki sposób poczuć się sexy? Po pierwsze: to zaczyna się w Twojej głowie. Po drugie: musisz w pełni zaakceptować siebie – wtedy poczujesz się naprawdę seksownie.

Zacznijmy może najpierw od odpowiedzi na pytanie dlaczego nie czujemy się sexy?

Ogólnie panuje przekonanie, że im bardziej idealne ciało, śliczna buzia, a także wiek do 20 stego roku życia tym większe szanse na to, aby poczuć się bosko i seksownie. Dlatego też nie ma co się dziwić, że wiele z nas nie myśli o sobie w ten sposób. Zapadamy w kompleksy, ponieważ porównujemy się do stereotypów. Czy kobieta zakompleksiona będzie czuła się seksownie?

Podobny obraz

Otóż żeby poczuć się naprawdę sexy nie należy przede wszystkim porównywać się do pewnych wzorów, bowiem każda z nas powiada wiele pozytywnych cech i zalet, które z kolei mogą przyczynić się do osiągnięcia tego stanu ducha. Co zatem jest sexy? To może być na przykład Twój uśmiech, Twoja otwartość, Twój styl ubierania się i podkreślania urody, Twój sposób bycia, spontaniczność, poczucie humoru i przede wszystkim dystans do samej siebie… Jeżeli w pełni zaakceptujesz siebie – z pewnością poczujesz się bardzo kobieco i seksownie.

Podobny obraz

Kiedy zaczynasz akceptować samą siebie, stajesz się wtedy bardziej otwarta na innych, zaczynasz dostrzegać swoje mocne strony, o których nie miałaś wcześniej bladego pojęcia, a także uczysz się tego w jaki sposób je wzmocnić.

Weź pod uwagę to, że nie ma osób idealnych. Na pozór może się wydawać, że na przykład ta bądź też inna prześliczna modelka wygląda po prostu niczym anioł w ludzkiej skórze. Jednakże tak na dobrą sprawę to nie jesteśmy w tanie określić tego co czuje ta osoba. Być może jej ciało wcale nie wydaje się jej idealne, być może ma kompleksy i nie jest ta do końca zadowolona ze swojego wyglądu, bo wygląd zewnętrzny to nie wszystko. Bycie seksownym siedzi w nas samych.

Podobny obraz

Od czego zatem zacząć wielką przemianę? Otóż wszystko zależy od samej Ciebie!

Możesz być seksowna tylko wtedy jeżeli sama sobie na to pozwolisz. To kim jesteś oraz w jakim sposób postrzegają Cię inny również zależy przede wszystkim od Ciebie. Zatem, aby poczuć się seksownie, musisz najpierw pokochać swoje ciało, polubić siebie taką jaka jesteś, a także wykreować swoje mocne strony. Skupiaj się na tym co jest dla Ciebie ważne, co dodaje Ci skrzydeł oraz co ważne: uśmiechaj się do wszystkich każdego dnia, ponieważ Twój piękny uśmiech potrafi zdziałać cuda! 😉

Znalezione obrazy dla zapytania sexy men gif

Author

Write A Comment