Uległość. Wiele osób uważa tę cechę za negatywną i my same często staramy się być, jak najbardziej dominujące, pewne siebie i asertywne, byleby tylko nie nazwano nas ten sposób. Nawet w łóżku próbujemy wielu pozycji, różnych gadżetów i wymyślamy coraz bardziej szalone pomysły. I wszystko to jest fajne dopóki faktycznie tak chcemy żyć. Bo jeśli w głębi duszy chcemy być związane, dostawać klapsy i służyć swojemu Panu podczas seksu to powinnyśmy to robić.

W uległości w łóżku nie ma nic złego!

Jak natomiast być dobrą uległą to już inna kwestia. W gruncie rzeczy uległość nie polega na wykonywaniu rozkazów i siedzeniu cicho przez cały czas. I właśnie dlatego zebrałam dla ciebie – jak mniemam początkującej – masę porad, jak zostać dobrą uległą w swojej sypialni.

Znalezione obrazy dla zapytania submission gif

1. Nie wstydź się

Ani swojego ciała, ani tego, co robisz. Powinnaś dbać o siebie i być dumna nawet w łóżku. Bycie uległą to nie zakrywanie się, uciekanie wzrokiem i robienie miny, jak zbite szczenię. Jasne, w tym układzie nie jesteś Panią, ale w żadnym wypadku nie jesteś tez kimś gorszym. Patrz pewnie, eksponuj swoje zalety i ciesz się z seksu.

2. Rozmawiaj ze swoim Panem

Najpierw wysłuchaj i zrozum jego pragnienia, a potem możesz dodać własne propozycje. Podczas seksu jego rozkazy mają duże znaczenie, ale zawsze możesz odmówić, a już po stosunku porozmawiać z nim o tym. Jeśli potrzebujesz – obgadaj z nim nawet każdą pozycję, ważne żebyście byli szczęśliwi już w sypialni.

3. Nie obraź się, jeśli nazwie cię suką lub innym mocniejszym słowem

Wulgarny seks ma to do siebie, że większość ludzi używa ostrzejszych słów i w żadnym wypadku nie ma na celu obrażenia cię. Jeśli jednak któreś z nich jest wyjątkowo krzywdzące dla ciebie – powiedz mu o tym. Na pewno znajdzie inne określenia.

Podobny obraz

4. Nie pozwól się związać ani założyć knebla za pierwszym razem

Jeśli już chcecie wchodzić w świat BDSM, to róbcie to powoli. Na sznury przyjdzie czas, kiedy nauczycie się naturalnie wchodzić w swoje role.

5. Uległa nie równa się biernej!

To, że w łóżku nie jesteś dominującą stroną nie znaczy, że nie możesz wychodzić z inicjatywą, a jedyna pozycja jaką akceptujesz to na misjonarza albo pieska. Nawet jako uległa warto proponować seks, kiedy tylko masz na to ochotę. Jest wiele pozycji, które wymagają dominacji mężczyzny, a nie są wyżej wspomnianymi.

6. Od czasu do czasu bądź niegrzeczna

Nie wypełnij polecenia dominującego. Spróbuj (nieudolnie lub nie) przejąć nad nim kontrolę. Kary w postaci klapsów czy ostrzejszego seks też są przyjemne.

Podobny obraz

Pamiętaj, że seks to przede wszystkim dobra zabawa. Jeśli dobrze się czujesz, jako uległa to świetnie, ale warto nie poprzestawać na tym i spróbować być także dominą. Nawet jeśli ci się nie spodoba – zdobędziesz nowe doświadczenia.